iletisim

Bize

Ulaşın

850

450

11

00

logo-mini

Vebtaş

www.vebtas.com.tr

İnşaat sektöründe 1991’den beri geniş bir sahada faaliyet göstermenin verdiği deneyimle güvenli, kaliteli ve estetik yapılar inşa etmek, yeşili ve doğayı olabildiğince koruyup yaşanılır konutlar ve yapılar writemyessayrapid.com üretmek müşterilerimize olan koşulsuz taahhüdümüzdür.
VEBTAŞ, bu deneyim ışığında gayrimenkul yatırım projeleri gerçekleştirmek ve enerji sektöründe faaliyet göstermek gayesi ile bir grup şirketi olarak 2012 yılında ANKARA’da kurulmuştur.

 
Firmamız taahhüt edeceği ve yatırım yapacağı her alanda ; konusunda uzman, dinamik ve deneyimli kadrosu, organizasyon yeteneği, çevre bilinci ve teknolojiyi takip eden güvenilir yenilikçi yapısıyla sektördeki yerini almıştır. Yatırım yaptığımız tüm alanlarda daha proje safhasında iken en ufak ayrıntıdan projenin bütününe kadar her detayı büyük bir titizlikle en iyisine ulaşma çabası içinde bu devasa sektörde tutunabilmenin ve fark yaratmanın en önemli yoludur.

 
AR-GE ye verdiğimiz önem, ileri teknolojiyi takip etmek ve üniversitelerimizin değerli öğretim görevlileriyle işbirliğimiz VEBTAŞ’ı sektöründe farklı ve ayrıcalıklı bir konuma getirmiştir. VEBTAŞ A.Ş’nin yanı sıra faaliyet alanını çeşitlendirip organizasyon ve lojistik yeteneğini geliştirmiş olan diğer grup firmamız ASEL1 İNŞAAT ENERJİ A.Ş 1991’den beri yurt içinde ve yurt dışında birçok önemli projeye başarı ile imza atmaktadır.

 
VEBTAŞ, Çağımızın globalleşen ekonomisinde yüksek kaliteyi ekip çalışmasının yaratacağı sinerji ile faaliyet alanlarını uluslararası kriterlerde gerçekleştirerek, Dünya çapında tanınan, Türkiye’nin önde gelen ChiefEssays.Net firmalarından birisi olmayı hedeflemiştir.
Firmamız marka değeri olan prestijli projelerle faaliyet alanlarımızın tasarımında yaratıcı, sağlam ve estetik çözümler üretmeyi, mühendislikte ise saygın, güvenilir ve yenilikçi bir bakışı benimsemiştir.