iletisim

Bize

Ulaşın

850

450

11

00

logo-mini

Konsept

Veb Tower Ankara’nın hızla gelişen ve büyüyen alanlarından İncek bölgesinde https://writemyessayrapid.com konumlanır. Nitelikli konut ihtiyacına yanıt verirken bünyesinde barındırdığı yenilikler ve özgün tasarım anlayışıyla rezidans yaşamına yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefler.

 

Yapı ‘V’ plan kurgusunda açılı konumlanışıyla Eymir ve Gölbaşı manzaralarını kullanıcılarına sunar. Yapı bünyesinde farklı konut tiplerinin bir araya gelişiyle ‘‘Dikey Mahalle’’ kurgusunu kullanıcılarına vaat eder. Tek kule olarak yükselen Veb Tower’ın dinamik kütlesi kademelenerek oluşturduğu ortak kullanım alanlarında ve çeşitlenen plan şemasında özgün karakterini oluştururken kent imgesinde önemli bir yer tutmayı hedefler. Cephe düzeninde farklı elemanların hareketliliği seçilirken cephe bütününde bu durum homojenize edilmiştir. Kule, kademeli kütlesi, kademeli peyzajı ve sosyal tesisi ile bütünlük içinde zemine değerek topoğrafya ile bütünleşir.

 

Kalıplaşmış ve sıradanlaşmış konut tipolojilerinin yapılı çevrenin büyük chiefessays.net bir kısmına hakim olduğu düşünüldüğünde Veb Tower ;Kent yaşamına getirdiği hareketle beraber konforlu yaşam alanları ve ortak kullanım senaryosu ile kendi içinde ve bölge genelinde öncü bir proje olması ana fikrinin sonucudur.