iletisim

Bize

Ulaşın

850

450

11

00

logo-mini
Ankara İncek, İncek Konut Projesi, Aile için en uygun ev, Manzara, Doğa manzaralı ev

Veb Tower Lokasyon Olarak Çok Avantajlı

Paylaş

Veb Tower Lokasyon Olarak Çok Avantajlı

Ankara’nın güzide semtlerinden biri olan ve hızlı bir şekilde gelişen İncek semti, Veb Tower projesi ile daha da cazip hale gelmektedir. İncek’in temiz ve huzur veren konumu, Veb Tower’ın konforlu ve lüks daireleri ile birleşerek rüya gibi bir yaşam alanı oluşturuyor. İncek Bulvarı üzerinde ve Ted Kolejinin karşısında, merkezi bir konumda bir eve sahip olmak istemez misiniz?

Veb Tower İncek’in Tam Kalbinde

Ankara’nın en gözde semtlerinden birisi olan İncek’in tam kalbinde, istediğiniz her yere ise kolayca ulaşabilir bir mesafedesiniz. Mogan ve Eymir göllerini seyredebilecek bir şekilde konumlanan Veb Tower, doğa ve şehir konsepti ile size şıklığı hizmet olarak sunmaktadır. Sit alanında bulunması sayesinde çevresinde hiçbir şekilde bina bulunmamaktadır. Veb Tower’dan aldığınız ev hangi cephede olursa olsun güneşi ve manzarası eksik olmayacak.

Ankara’nın en önemli noktalarına kısa sürede ulaşabileceğiniz bir konumda bulunan Veb Tower, şehir gürültüsünden uzak ve izole bir yapıya sahiptir. Bu sayede rutin hayatınızın gerisinde kalmadan, daha konforlu bir hayat yaşayabileceksiniz. İncek Veb Tower’dan alacağınız ev sayesinde, kent dinamiğinden uzak kalmadan, hem hayatın içinde hem de doğa ile iç içe bir yaşam sizi bekliyor.

Konut sektöründe yapılan yatırımlar sayesinde şehrin en ayrıcalıklı bölgeleri arasına giren İncek, ‘lüks yaşamın yeni buluşma noktası’ haline geldi. Etrafında bulunan üniversiteler, kolejler, hastaneler, yeme-içme mekanları ve doğa ile buluşabileceğiniz hafta sonu alanları ile İncek, adeta Ankara’nın kentsel dönüşüm projeleri arasında. 

TED Ankara Koleji’nin yanı başında konumlanan VEB Tower, ODTÜ, Bilkent ve Başkent üniversitelerine 20 dakikalık bir mesafede yer alıyor. Atılım ve Ufuk üniversitelerinin ise yanıbaşında bulunuyor. Projeye şehrin her noktasına kolayca ulaşım sağlanabiliyor.

Şehir Gürültüsünden Uzak Bir Ortam

VEB Tower projesi ile hem şehrin karmaşık ve merkezi algısından uzaktasınız, hem de istediğiniz an ulaşabilecek bir lokasyondasınız. Yakın zamanda özellikle konut sektöründe yapılan yatırımların yoğunlaşması ile daha fazla gündeme gelen ve şehrin gitgide en prestijli bölgesi olmaya aday olan İncek; aslında ‘lüks yaşamın yeni buluşma noktası’ haline gelmiş oldukça nezih ve elit bir semt. Lüksü ve muhteşem manzarayı; erişilebilirlik ve her yere kolay ulaşım ile buluşturan VEB Tower, İncek’in yatırım merkezi ve en ulaşılabilir noktası olan TED Ankara Koleji’nin hemen yanı başında konumlanmıştır. Konumu ile sizi hem şehrin karmaşasından uzakta hem de istediğiniz anda bir o kadar yakınında tutmaktadır. İncek semtinin merkezi konumuna yakın olması nedeniyle her yere ulaşım kolaylığı sunan VEB Tower, hem ana caddeye hem de birçok özel okul ve üniversiteye kolayca erişebilir lokasyonu ile ulaşılabilirlik açısından büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Veb Tower ile Geleceğe Yatırım

İncek bölgesinin son zamanlarda yatırımcıların dikkatini çeken yükselen bir semt olduğunu düşünürsek buraya yapacağınız yatırımdan asla pişman olmazsınız. Hem rezidans hem de konut ağırlıklı birçok proje inşa edilen alanın değerinin her geçen gün artması da bunun bir kanıtıdır. Eğer siz de doğru bir yatırım yapmak istiyorsanız İncek bölgesini tercih edebilirsiniz. Artan talepler alanda çok sayıda inşaat firmasının projesi var olmasını da beraberinde getirirken, yılların getirdiği deneyim ve lüksü her projesinde ilk hedef olarak tanımlayan VEBTAŞ MÜHENDİSLİK İNŞAAT ENERJİ TUR. AŞ’nin iddialı projesi VEB Tower ise rakiplerinin bir adım önünde! 4.815,40 m2 ’lik bir arazi üzerinde yer alan, 23.937,28 m2 ’lik inşaat alanına sahip ve iki cephesi parklarla çevrili VEB Tower size hem manzaranın en güzelini hem de yeşilin en fazla olanını sunma konusunda oldukça iddialıdır. Proje sahip olduğu 3.811 m2 ‘lik özel peyzajıyla kendisini bir adım öne çıkarırken, sosyal tesisleri ile istediğiniz her şeyi elinizin altında bulmanıza yardımcı olmaktadır.

Siz de lüksün diğer adı olan ve ayrıcalıkları ile size yıldızlara yakışır bir hayat vaat eden VEB Tower projesinde yer alarak, projenin her bir detayında ‘özel’ olduğunu hissedebilirsiniz.

Konutlar hakkında daha detaylı bilgi için Veb Tower‘ı ziyaret edebilirsiniz.


Comments are closed.